Az első francia versenyén Jos Verstappen káprázatos győzelmet aratott a világbajnokok ellenében

Belga és holland rally versenyek után a hétvégén állt először rajthoz Franciaországban Jos Verstappen, és csaknem meg is nyerte a…

A hétvégén Jos Verstappen Franciaországban indulhatott először Francia Kupa versenyén, és majdnem nyerte is azt. 2022-ben kezdte el rally karrierjét, és az első évben főként belga és néhány holland versenyen vett részt. Eleinte Citroen C3 Rally2-tel, majd 2023-tól Skoda Fabia RS Rally2-vel versenyzett. Ezen a hétvégén Renaud Jamoul navigálásával indult a Rallye National des Routes du Nord versenyen, ahol összesen 12 gyorsasági várt 146 indulóra. Jos Verstappen öt gyorsaságit megnyert, és végül 8,5 másodperces hátránnyal a második helyen végzett. A győzelmet a francia Pierre Ragues és Julien Pesenti szerezte, szintén Fabia RS-sel.